مسابقات

مسابقه رپید آزاد هفتگی ۱۳ بهمن ۱۴۰۲

هیجان و رقابت در مسابقات رپید هفتگی سیزدهم بهمن ماه ۱۴۰۲

مسابقه شطرنج رپید آزاد هفتگی که در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ برگزار شد، نمایشی از استعداد، تمرکز و رقابت فشرده را در بر داشت. این رویداد شطرنجی که در ۶ دور انجام شد، با کنترل زمانی ۱۰ دقیقه برای هر بازیکن به همراه ۵ ثانیه پاداش به ازای هر حرکت، جذابیت خاصی داشت.

در میان ۴۳ شرکت‌کننده که ۲۵ بازیکن دارای درجه بین المللی بودند، علیرضا سوسنی با صبوری همیشگی و دید استراتژیک خود به مقام اول دست یافت. مرتضی عبدی پس از ماهها دوری از میادین بهارستان بدون شکست دوم و محمد عباسی با پیروزی حساس دور پایانی سوم شد. این مسابقه همچنین شاهد حضور پیشکسوتان و نوجوانان برجسته در عرصه شطرنج بود. امیر ضیاعی به عنوان پیشکسوت برتر و کیمیا کریم خانی به عنوان بانوی برتر تقدیر شدند. همچنین، طاها مهدوی و یوسف نظری با عنوان بهترین بازیکنان زیر ۱۰ و زیر ۱۴ سال، آینده‌ای روشن را برای خود در این رشته ترسیم کردند. همچنین از تلاش ابوالفضل ایمانی نوجوان خوش آتیه بهارستان در این مسابقه تقدیر به عمل آمد.

این مسابقه جدا از یک رویداد ورزشی، نمایشگاهی از هنر استراتژیک و تفکر عمیق در شطرنج بود. شرکت‌کنندگان با هر حرکت خود، مهارت و دقت عمیق خود را به نمایش گذاشتند. دوستداران شطرنج نیز شاهد رقابت‌های تنگاتنگ و لحظات هیجان‌انگیز بودند.

کادر برگزاری

مسئول برگزاری: علی نظری و سرداور: حمید مومیوند

لینک مسابقه: Chess-Results Server Chess-results.com – Baharestan Rapid Weekly 1402/11/13]

هدف ما ارائه نگاهی عمیق‌تر به جهان شطرنج و ارتقای فرهنگ و دانش این ورزش فکری در میان علاقه‌مندان است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا