مسابقات

آیین‌نامه مسابقه رپید ریتد زیر ۱۹۰۰ شهرستان بهارستان

۱- مسابقه راس ساعت ۱۳:۳۰ عصر روز جمعه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۲، در خانه شطرنج بهارستان واقع در تهران – شهرستان بهارستان – صالحیه – ۳۰ متری ولی‌عصر (عج) – خیابان گلستان ۲۸ برگزار می‌گردد.

۲- مسابقه ریتد (داشتن شماره سیستم جامع الزامی) و قوانین فدراسیون جهانی شطرنج “فیده” حاکم بر مسابقه است.

۳- ملاک سقف ریتینگ درنظر گرفته شده از ژانویه ۲۰۲۳ لغایت لیست اعلامی ژانویه ۲۰۲۴ (با در نظر گرفتن تغییرات ریتینگ جدید ژانویه) است. ثبت‌نام‌کنندگان با ریتینگ ۱۹۰۰ و بالاتر در هر مرحله از تشخیص از جدول حذف خواهند شد.

۴- ظرفیت سالن مسابقه ۱۰۰ نفر و مبلغ ورودیه ۱۰۰۰۰۰۰ ریال (صد هزار تومان) می‌باشد. در صورت افزایش ظرفیت مسابقه، مراتب از طریق سایت هیات اطلاع‌رسانی خواهد شد.

۵- مسابقه در ۹ دور و به روش سوئیسی با آخرین نسخه نرم افزار سوئیس منیجر با انجین جاوافو در ساعت ۲۳:۳۰ روز پنج‌شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ قرعه‌کشی خواهد شد.

۶- زمان هر بازی ۱۰ دقیقه به علاوه ۵ ثانیه پاداش برای هر حرکت از اولین حرکت بازی می‌باشد.

۷- زمان مجاز تأخیر تا پایان هر مسابقه می‌باشد. بازیکن غایب به طور پیش‌فرض از دورهای باقی مانده حذف خواهد شد.

۸- رده‌بندی نهایی براساس امتیازات کسب شده در پایان مسابقات تعیین خواهد شد. چنانچه دو یا چند بازیکن امتیازات برابر کسب کنند، برای تعیین رتبه و تخصیص جایزه از گره‌گشایی به ترتیب اولویت‌های زیر استفاده خواهد شد:

الف-رویارویی مستقیم   ب-بوخ هولز قطع یک   ج-بوخ هولز متوسط یک  د- سونه برن برگر  ه- مجموع بوخ هولز

۹- پیش از شروع دور اول مسابقات، برگزارکننده اعضای هیئت ژوری را معرفی می‌نماید. هرگونه اعتراض به رای سرداور تا ۱۰ دقیقه پس از پایان آن دور به صورت کتبی و با پرداخت مبلغ ۲۰۰ هزار تومان اقدام پذیر خواهد بود. بدیهی است در صورتی که اعتراض وارد باشد مبلغ مورد نظر به معترض برگشت داده می‌شود. رای هیئت ژوری قطعی است. توسل به سایر طرق اعتراض به منزله انصراف از ادامه مسابقه تلقی خواهد شد.

۱۰- ۶۰ درصد مجموع ورودیه بین نفرات برتر (۱۱ نفر) به علاوه حکم قهرمانی به شرح زیر تقسیم خواهد شد:
% ۴۰ به نفرات برتر جدول:
مقام اول % ۱۰
مقام دوم % ۸
مقام سوم % ۷
مقام چهارم % ۶
مقام پنجم % ۵
مقام ششم % ۴
و % ۲۰ بین بهترین‌های جدول در صورت حضور حداقل پنج نفر با شرایط زیر:
بهترین بازیکن بانوان % ۴
بهترین بازیکن زیر ۱۴ سال % ۴ (متولدین پس از ۱۰ دی ۱۳۸۸)
بهترین بازیکن زیر ۱۲ سال % ۴ (متولدین پس از ۱۰ دی ۱۳۹۰)
بهترین بازیکن زیر ۱۰ سال % ۴ (متولدین پس از ۱۰ دی ۱۳۹۲)
بهترین بازیکن زیر ۸ سال % ۴ (متولدین پس از ۱۰ دی ۱۳۹۴)

* جوایز به ترتیب اولویت اهدا خواهد شد. در صورتی که بازیکنی شرایط کسب چند جایزه را داشته باشد جایزه بیشتر به او تعلق پیدا می‌کند.
** بازیکنان رده سنی پایین‌تر می توانند جوایز رده سنی بالاتر را دریافت کنند. در این صورت بازیکن مربوطه به لحاظ آماری از گروه سنی خود حذف می گردد.
*** در صورت عدم حصول شرط حداقل پنج نفر در هریک از دسته‌های بهترین‌های جدول، جایزه مربوطه به سایر نفرات برتر جدول (هفتم یا …) تعلق پیدا می‌کند.

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

اسامی بازیکنان ثبت نام شدگان (لیست در حال به روز رسانی است):

۱- فاطمه زهرا سلطانمحمدی

۲- محمدسام سهرابی

۳- میلاد میرزایی

۴- سیدحسین صفوی

۵- ضحی قبادی

۶- امیررضا قبادی

۷- بهزاد رزمی

۸- کیمیا کریم خانی

۹- علیرضا درویش

۱۰- فاطمه ایمانی

۱۱- محمدجواد باغی شام اسبی

۱۲- یوسف نظری

۱۳- امیرمحمد علی پور

۱۴- امیرحسین مهدوی

۱۵- آرتین نوروزی

۱۶- آریا ناجی

۱۷- آیلار پور سعید ابوذر

۱۸- عسل قدیری اقبلاغ

۱۹- باران رهبری

۲۰- بهشته رهبری

۲۱- زهرا قنبری

۲۲- کوثر علیزاده مستان آباد

۲۳- آرمین بکی

۲۴- محمدپارسا ابراهیمی

۲۵- محمدکسری ابراهیمی

۲۶- رضا رضایی گرجان

۲۷- ابوالفضل خلیل پور

۲۸- سیدمهبد موسایی

۲۹- امیرعلی قنبری

۳۰- امیرحسین صدیقی

۳۱- ارسطو بدلی اجیرلو

۳۲- ابوالفضل برازنده

۳۳- علی سام محمدنژاد

۳۴- بنیامین درویشی

۳۵- رادین سبزعلی

۳۶- آرتین سبزعلی

۳۷- حسین محمدزاده

۳۸- آرتین مرتاضی

۳۹- فاطمه بالادستیان

۴۰- امیرعلی پورموسی

۴۱- محمد کارگرمردانه

۴۲- رادین آریان فرد

۴۳- ابوالفضل خانعلی زاده

۴۴- بنیامین آقائی پور آغچه کند

۴۵- محمدجواد نوازش

۴۶- عنایت ازباغی

۴۷- یاسین صدری

۴۸- مهدی باقری ممقانی

۴۹- علی صدیقی ممان

۵۰- رضا ساریجلو

۵۱- آریا غیاثی

۵۲- ابوالفضل فیضی لورون

۵۳- مهدی حیدری

۵۴- حنانه کنگ آوری

۵۵- محمدحسین نادری

۵۶- علی سام کیانی

۵۷- سعید حسین پور کلوئی

۵۸- حسین خدایی

۵۹- قربانعلی زیادی

۶۰- علی فریدونی کندوری

۶۱- یوسف متقی

۶۲- حسن شجاعی

۶۳- محمد عباسی

۶۴- عادل خیرخواه

۶۵- ابوالفضل ایمانی

۶۶- کوروش صفری پیله درق

۶۷- آرش مطلوبی باران

۶۸- مهدی جلیلی

۶۹- محسن قانع

۷۰- آرین سهرابی

۷۱- امید جوانشیر

۷۲- سهیل فضلعلی

۷۳- امیررضا ایلیات

۷۴- امیرعلی ایلیات

۷۵- سجاد حسینی

۷۶- محمد آدینه

۷۷- مهدی آدینه

۷۸- کیمیا نجفی ده جلالی

۷۹- پیمان طباطبایی

۸۰- هدیه قرآنی

۸۱- محمدآرتین سلمانی دافساری

۸۲- پارسا سعیدپناه

۸۳- زهره رضائی آلام

۸۴- ابوالفضل رضائی آلام

۸۵- یداله شیری

۸۶- محمد شکرزاده

۸۷- هانیه رضائی اسفستانی

—————————————– بعد از قرعه کشی———————————

۸۸- محمدامین محمدیان

۸۹- محمدرضا روح نواز

۹۰- ؟

لیست اسامی در سایت نتایج (پس از بررسی سیستم جامع و مشخصات شرکت کنندگان در حال به روز رسانی است)

مطالب مرتبط

۲ Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا